Konsultacje

"Chodzi przecież o to, by dziecko wyfrunęło z gniazda, posiadając wszystko co potrzeba, by wieść szczęśliwe i pełne sensu życie."

Jeśli czujesz, że i Ty stoisz przed rodzicielskimi wyzwaniami, z których niekoniecznie udaje Ci się wybrnąć, że w codzienności Twojej rodziny są "punkty zapalne" (np. codzienna dyskusja o strój do przedszkola, czy ilość czasu na granie), które powodują sporo nerwów i konfliktów - zapraszam na konsultacje!

A może jesteś rodzicem, który wcale nie czuje trudności, ale chce zgłębić jakiś aspekt wychowania - jak konstruktywnie chwalić, jak skutecznie planować coś z dziećmi,  jak unikać kar i nagród, jak się dogadać ze sfochowanym nastolatkiem...? Bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem!

Każda z nas miewa grosze dni, to normalne. Mamy tyle na głowie – praca, dom, dzieci, zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie… Jeśli jednak czujesz bezradność, nie wiesz jak reagować w trudnych momentach, co mówić i robić, a potem targają Tobą wyrzuty sumienia, to zapraszam Cię na indywidualną konsultację. Pokażę Ci, że możesz lepiej komunikować się ze swoim dzieckiem, możesz mieć więcej cierpliwości i empatii.

Zostań świadomą mamą, która buduje ze swoim dzieckiem relację opartą na miłości i szacunku, bez krzyków, kar czy nagród. Podczas konsultacji lepiej zrozumiesz swoje dziecko i nauczysz się skutecznych sposobów komunikacji.

Dzięki konsultacji:

konsultacje rodzicielskie Białystok

Dzięki konsultacji będziesz bardziej spokojna i pewna tego jak postępować w trudnych chwilach.

Konsultacje odbywają się w moim biurze,  lub online. Wspólnie ustalimy termin dogodny dla obu stron. W konsultacjach mogą brać udział oboje rodzice.

Pamiętaj, jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka, ono kocha Cię taką, jaka jesteś. Wiem, nie jesteś idealna. Żadna z nas nie jest 🙂

Ze mną znajdziesz rozwiązanie Twoich wyzwań wychowawczych.

Skontaktuj się ze mną:

Email:

barbaraosipczuk@gmail.com

Telefon:

+48608037077